MOX91025004FVE
MFR.Part #
MOX91025004FVE
JLCPCB Part #
C3496844
Package
Plugin,D8xL27mm
Description
-55℃~+225℃ 3.9W 5MΩ Metal Oxide Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D8xL27mm Through Hole Resistors ROHS