MOX-750233004JE
MFR.Part #
MOX-750233004JE
JLCPCB Part #
C3454236
Package
Plugin,D4.2xL22.4mm
Description
-55℃~+220℃ 1W 3MΩ Thick Film Resistor ±25ppm/℃ ±5% Plugin,D4.2xL22.4mm Through Hole Resistors ROHS