MOX70031003BZE
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
MOX70031003BZE
JLCPCB Part #
C3464155
Package
Plugin,D2.7xL7mm
Description
-55℃~+125℃ 100kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 插件,D2.7xL7mm Through Hole Resistors ROHS