MOX5003302JSE
MFR.Part #
MOX5003302JSE
JLCPCB Part #
C2642635
Description
-55℃~+155℃ 2W 33kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D5.2xL14.5mm Through Hole Resistors ROHS