MOX5002703GSE
MFR.Part #
MOX5002703GSE
JLCPCB Part #
C2642745
Description
-55℃~+155℃ 270kΩ 2W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D5.2xL14.5mm Through Hole Resistors ROHS