MOX5001203JSE
MFR.Part #
MOX5001203JSE
JLCPCB Part #
C3463952
Description
-55℃~+155℃ 120kΩ 3W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D5.2xL14.5mm Through Hole Resistors ROHS