MOX5001001JSE
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
MOX5001001JSE
JLCPCB Part #
C3432067
Package
Plugin,D5.2xL14.5mm
Description
-55℃~+155℃ 1kΩ 2W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D5.2xL14.5mm Through Hole Resistors ROHS