MOX-300001005J
MFR.Part #
MOX-300001005J
JLCPCB Part #
C19353228
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 10MΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% Plugin Through Hole Resistors