MOX-200001005F
MFR.Part #
MOX-200001005F
JLCPCB Part #
C19421190
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 10MΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors