MOX1125231247FE
MFR.Part #
MOX1125231247FE
JLCPCB Part #
C3435244
Package
Plugin,D4.2xL32.3mm
Description
-55℃~+220℃ 1.5W 1240MΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.2xL32.3mm Through Hole Resistors ROHS