MOX1125221207J
MFR.Part #
MOX1125221207J
JLCPCB Part #
C3477261
Package
Plugin,D4.2xL32.3mm
Description
-55℃~+220℃ 1.4W 1200MΩ Thick Film Resistor ±5% ±50ppm/℃ Plugin,D4.2xL32.3mm Through Hole Resistors ROHS