MK6040FE-R52
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
MK6040FE-R52
JLCPCB Part #
C19550337
Package
Plugin
Description
250mW 604Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS