MK1022FE-R52
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
MK1022FE-R52
JLCPCB Part #
C19291513
Package
Plugin
Description
10.2kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS