MK1000FE-R52
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
MK1000FE-R52
JLCPCB Part #
C19404559
Package
Plugin
Description
100Ω 250mW Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS