MJ9092FE-R52
MFR.Part #
MJ9092FE-R52
JLCPCB Part #
C19377495
Description
125mW 90.9kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin Through Hole Resistors ROHS