MJ4020FE-R52
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
MJ4020FE-R52
JLCPCB Part #
C19320696
Package
Plugin
Description
125mW 402Ω Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS