MJ3652FE-R52
MFR.Part #
MJ3652FE-R52
JLCPCB Part #
C19531661
Description
125mW 36.5kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS