MJ15R8FE-R52
MFR.Part #
MJ15R8FE-R52
JLCPCB Part #
C19622379
Description
125mW 15.8Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin Through Hole Resistors ROHS