MJ11R8FE-R52
MFR.Part #
MJ11R8FE-R52
JLCPCB Part #
C19381299
Description
11.8Ω 125mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS