MJ1152FE-R52
MFR.Part #
MJ1152FE-R52
JLCPCB Part #
C19550755
Description
11.5kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS