MJ1072FE-R52
MFR.Part #
MJ1072FE-R52
JLCPCB Part #
C19539826
Description
10.7kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS