MJ1021FE-R52
MFR.Part #
MJ1021FE-R52
JLCPCB Part #
C19544599
Description
1.02kΩ 125mW Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS