LVK24R020DER
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
LVK24R020DER
JLCPCB Part #
C6658022
Package
2412
Description
-40℃~+125℃ 1W 20mΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 2412 Chip Resistor - Surface Mount ROHS