LN50J1R0
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
LN50J1R0
JLCPCB Part #
C5782438
Package
Plugin
Description
1Ω 50W Wirewound Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS