LN100J600
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
LN100J600
JLCPCB Part #
C5782433
Package
Plugin
Description
100W 600Ω Wirewound Resistor ±260ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS