LFN175J15RE
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
LFN175J15RE
JLCPCB Part #
C5781638
Package
Plugin
Description
15Ω 175W Wirewound Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS