LF175J1K2E
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
LF175J1K2E
JLCPCB Part #
C5750783
Package
Plugin
Description
1.2kΩ 175W Wirewound Resistor ±260ppm/℃ ±5% Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS