L500J1R8
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
L500J1R8
JLCPCB Part #
C5663617
Package
Plugin
Description
1.8Ω 500W ±400ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS