L25J1K0E
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
L25J1K0E
JLCPCB Part #
C2619018
Package
Plugin
Description
1kΩ 25W ±260ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS