L225J5K0E
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
L225J5K0E
JLCPCB Part #
C2619019
Package
Plugin
Description
225W 5kΩ ±260ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS