L225J100KE
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
L225J100KE
JLCPCB Part #
C5780938
Package
Plugin
Description
100kΩ 225W Wirewound Resistor ±260ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS