L175J75KE
MFR.Part #
L175J75KE
JLCPCB Part #
C7215292
Description
175W 75kΩ Wirewound Resistor ±260ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS