L130J75RE
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
L130J75RE
JLCPCB Part #
C6646343
Package
Plugin
Description
130W 75Ω Wirewound Resistor ±260ppm/℃ ±5% Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS