L12J82RE
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
L12J82RE
JLCPCB Part #
C7215232
Package
Plugin
Description
12W 82Ω Wirewound Resistor ±260ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS