L12J470E
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
L12J470E
JLCPCB Part #
C6889453
Package
Plugin
Description
12W 470Ω Wirewound Resistor ±260ppm/℃ ±5% Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS