L12J1K0E
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
L12J1K0E
JLCPCB Part #
C2619577
Package
Plugin
Description
12W 1kΩ ±260ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS