L100J10RE
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
L100J10RE
JLCPCB Part #
C2614270
Package
Plugin
Description
100W 10Ω ±400ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS