KDV06FR300ET
MFR.Part #
KDV06FR300ET
JLCPCB Part #
C2442631
Description
200mW 2A 300mΩ Current Sense Resistor SMD ±1% ±50ppm/℃ 0603 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS