KDV04FR560ET
MFR.Part #
KDV04FR560ET
JLCPCB Part #
C4284180
Description
125mW 560mΩ Current Sense Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS