KDV04FR360ET
MFR.Part #
KDV04FR360ET
JLCPCB Part #
C4115861
Description
125mW 360mΩ Current Sense Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS