KDV04FR300ET
MFR.Part #
KDV04FR300ET
JLCPCB Part #
C4232074
Description
125mW 300mΩ Current Sense Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS