GW13F24K0E
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
GW13F24K0E
Description
13W 24kΩ Wirewound Resistor ±1% ±100ppm/℃ - Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS