F55J10RE
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
F55J10RE
JLCPCB Part #
C2618985
Package
Plugin
Description
10Ω 55W ±400ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS