F40J20KE
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
F40J20KE
JLCPCB Part #
C2619881
Package
Plugin
Description
20kΩ 40W ±260ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS