F40J10RE
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
F40J10RE
JLCPCB Part #
C7275639
Package
Plugin
Description
10Ω 40W Wirewound Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS