F20J50KE
MFR.Part #
F20J50KE
JLCPCB Part #
C5700728
Description
20W 50kΩ Wirewound Resistor ±260ppm/℃ ±5% Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS