F20J40RE
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
F20J40RE
JLCPCB Part #
C2619705
Description
20W 40Ω ±260ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS