F20J30KE
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
F20J30KE
JLCPCB Part #
C5700726
Description
20W 30kΩ Wirewound Resistor ±260ppm/℃ ±5% Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS