F20J10RE
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
F20J10RE
JLCPCB Part #
C5640096
Description
10Ω 20W Wirewound Resistor ±400ppm/℃ ±5% Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS