B20J45KE
MFR.Part #
B20J45KE
JLCPCB Part #
C3494805
Description
20W 45kΩ Wirewound Resistor ±260ppm/℃ ±5% 插件,D11.1xL50.8mm Through Hole Resistors ROHS